--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові до 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм

У Романові до 32-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбувся мітинг-реквієм


До учасників зібрання звернулися Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації та Кондратюк О.П., голова районної ради, а також учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії Барабаш Леонід Петрович.

Усі присутні схилили голови під час хвилини мовчання на знак пошани та в пам’ять про загиблих і померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Представники районної влади, громадськість, учасники ліквідації наслідків аврії на ЧАЕС сьогодні, 26 квітня, поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.

Трагедія, яка сталася у місті Чорнобилі у 1986 році, забрала десятки тисяч життів, завдала шкоди здоров’ю. Її наслідки ще відчувають на собі майбутні покоління.

«Це були страшні дні, коли і військові, і цивільні боролися з невидимим ворогом не за відзнаки чи винагороди. Ми схиляємо голови перед пам’яттю передчасно померлих Героїв, які ціною власного життя врятували цілий світ, вдячні усім, хто взяв на себе ношу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», – сказав голова РДА Олексій Григорович Капінус.

У своєму виступі Барабаш Л.П., учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відмітив, що, на жаль, на сьогодні існує багато проблем щодо соціального захисту ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та потрепілих від Чорнобильської катастрофи.

Леонід Петрович від імені усіх учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС висловив слова подяки Народному депутату України В.Й.Развадовському за постійну багаторічну підтримку саме цієї категорії населення, адже він і сам є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, тому близько розуміє потреби ліквідаторів, які, під час виконання громадянського обов’язку, втратили одну із цінностей людини – власне здоров’я.

Також подякував керівництву Романівського району та лікарю КУ «ЦПМСД» Романівської районної ради Скремінській Марії Василівні, яка уже багато років опікується станом здоров’я учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Довідково.

Всього в управлінні праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації зареєстровано 241 особу, постраждалу внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі 77 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 164 потерпілих від Чорнобильської катастрофи, серед яких 42 дітей, а також 7 вдів, померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�