--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Житомирі відзначили 100-річчя діяльності Товариства Червоного Хреста. ФОТО

У Житомирі відзначили 100-річчя діяльності Товариства Червоного Хреста. ФОТО

Житомирська областьТовариствоЧервоний Хрестдопомога100-річчяурочистості 

Урочисті заходи з нагоди 100-річного ювілею діяльності Товариства Червоного Хреста пройшли у Житомирі.

 

Захід «100 років милосердя» відбувся сьогодні, 25 квітня, у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера.

 

За словами голови обласної організації Товариства Червоного Хреста Олександра Богдана, 18 квітня 1918 року Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація – розпочала свою діяльність. Впродовж сотні років Товариство допомагає тим, хто цього потребує найбільше. Адже основна мета – це захист життя та здоров’я людини, полегшення страждань. 

«Наразі Товариство йде шляхом реформування та організаційного розвитку, посилюючи основні напрямки діяльності та надання послуг, впроваджують сучасні технології, розвиваюють кадровий потенціал та волонтерський рух. Підготовка та реагування на надзвичайні ситуації, допомога людям бути фізично здоровими та розвиток стійкості до психосоціальних викликів, в тому числі допомога постраждалим від збройного конфлікту, зміцнення співпраці та забезпечення належної комунікації й побудова потужної та надійної організації – стратегічні цілі Червоного Хреста України до 2020 року», – зазначив Олександр Богдан. 

Протягом 100 років обласна організація Товариства Червоного Хреста допомагала людям у військовий час, у період Голодоморів. Активно підтримує і зараз внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО на Житомирщині.

 

З 2013 року Товариство працює в особливому режимі. Товариство зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту на сході України та Криму, а також продовжує допомагати вразливим категоріям населення. За період 2014 – 31 грудня 2017 рр. Товариством була надана гуманітарна підтримка постраждалим від збройного конфлікту на сході України на загальну суму більше 600 млн. грн. (продукти харчування, одяг, взуття, предмети побуту, ремонт будинків, засоби гігієни, медикаменти, лікування, оздоровлення), в тому числі – медичним закладам, де перебувають на лікуванні поранені внаслідок збройного конфлікту, на суму понад 86 млн грн.

 

Привітали та подякували представникам організації голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк та заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Віктор Лучків. А також відзначили працівників організації грамотами та подяками.

 

Довідково: Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України – це сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні проекти Товариства. Товариство Червоного Хреста України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».IMG_0009.JPG

НОВ�Н�