--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування

У  зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України № 197 від 14.03.2018 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» 03.04.2018 року була проведена нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Біленького О.П., начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Багінського В.А., головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління Грицун А.А. з головами селищних, сільських рад та головою Миропільської ОТГ  з питання реалізації вищезазначеної постанови.

Слід відмітити, що відшкодування за перевезення пільгової категорії громадян проводиться в межах бюджетних призначень, Законом України «Про Державний бюджет України»,  з 2016 року Житомирській області субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян» не передбачалась.

У 2017 році кожній сільській та селищній раді було рекомендовано розробити Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування  та на її виконання передбачити кошти.

На даний час в Романівському районі  в 1 селищній та 10 сільських рад прийнято рішеннями програми про фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування.  Відповідно на виконання даної програми на 2018 р. передбачено  кошти в сумі 175 000 грн.

Заступник начальника управління                                                В.С.Мельник

НОВ�Н�