--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівський Університет третього віку відвідав Любарщину

Клуб цікавого дозвілля «Надвечір’я », який діє при університеті третього віку, що функціонує на базі Романівської районної бібліотеки для дорослих та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району вже неодноразово радував   своїм  співом, веселими жартами, словом жителів нашого району, доводячи, що весело і цікаво проводити свій вільний час можна у будь-якому віці, адже молодість – це не роки, а стан душі людини.

Нещодавно колектив запросили на гостину наші сусіди з Любара. Ми були приємно вражені зустріччю. Запашний коровай вручили директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району Власюку Володимиру Петровичу, який розповів про роботу свого закладу, поділився досвідом роботи з присутніми  і подякував  за  теплий прийом.

У виконанні «Надвечір’я»  звучали українські народні пісні  про кохання,  весну, жартівливі пісні.  Хоч роками вже не молоді та душа неначе у дівчат, вже не та, що в юності хода, але серцю хочеться співати – це твердження підтвердили своїм співом дует Катерини Сидорчук та Ольги Стасюк, жіноче тріо в складі  Катерини Шувалюк, Валентини Карпеки та Катерини Сидорчук.

Щирими оплесками вітали  любарці  виступи  Івана Ілінського та Леоніда Гнатюка, Лілії Романчук та Ольги Неліпи.

У нашому колективі люди дотепні на веселий гумор та жарт. Адже, як вважає Тамара Артеменко, допоки ми сміємось – будем жити.  Тому  гуморески у її виконанні завжди отримують шквал сміху, адже сміх – це сонце, воно проганяє зиму з людського обличчя.  В цьому переконана і  учасниця Марія Ткачук.

А романівський «кобзар» Борис Дьожин, який народився на Любарщині,  виступив не тільки на «біс», а й отримав подяки та поцілунки від своїх колишніх колег, з якими працював ще в юності.

Свої поетичні доробки подарувала  присутнім  і наша місцева поетеса Валентина Польова.

Ведучі заходу, який мав назву «Весна, весна бринить» бібліотекар Романівської районної бібліотеки для дорослих Баша Валентина та працівник територіального центру Тетяна Лиманець побажали всім присутнім, щоб у житті була любов, здоров’я, щастя, дружба та вічно юна нестаріюча душа.

Районна бібліотека для дорослих

НОВ�Н�