--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова РДА Олексій Капінус підвів підсумки проведення обстеження закладів торгівлі

Сьогодні, 24 квітня, за доручення голови РДА Капінуса  О.Г. робочою групою з легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення  за  участю представників  Романівського  відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП У в Житомирській області,  Романівського міжрайонного відділу «ДУ Житомирської області лабораторного центру» МОЗ України, Романівського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області було проведено обстеження  закладів торгівлі та підприємств деревопереробки на території Миропільської селищної ради, Печанівської, Камінської, Романівської та Врублівської сільських рад.

Слід зазначити, що це вже вдруге проведено таке обстеження суб’єктів господарської діяльності. Цього разу всього обстежено 51 об’єкт, у тому числі 35 на території Миропільської селищної ради, 7 – на території Печанівської та по 3 – Камінської, Врублівської та Романівської сільських рад.

Як і під час проведення обстежень 18 квітня в смт.Романів, члени робочих мобільних груп, а сьогодні їх було чотири, звертали увагу на дотримання санітарно-гігієнічних норм в торговельних закладах, закладах організації громадського харчування та благоустрій прилеглих до них територій, якість продуктів харчування та дотримання термінів їх реалізації, медичний огляд працівників закладів торгівлі, оформлення трудових відносин найманих працівників.

Про все це говорилося при підведенні підсумків роботи мобільних груп і в Миропільській селищній раді, де вони відбулися за участі селищного голови Валерія Гиндича, і в Романівській районній державній адміністрації за участі голови адміністрації Олексія Григоровича Капінуса та заступника голови райдержадміністрації Тетяни Кучинської.

Керівники робочих мобільних груп та Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, на якого покладено організацію проведення обстежень, відмітили, що така форма роботи є ефективною та дає позитивні результати. Усі прозвітували про проведену роботу.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус наголосив на тому, що аналогічні обстеження будуть продовжуватися, адже ми усі, як громадяни, заплативши гроші, маємо право на отримання якісного обслуговування і якісних продуктів харчування, маємо не боятися за власне здоров’я, споживаючи куплені продукти.

Керівникам приватних підприєств, які використовують найману працю, здійснюють торгівлю продуктами харчування слід пам’ятати, що, при виявленні найманих працівників без оформлення трудових відносин або продуктів харчування, термін дії яких закінчився, може бути складено відповідний акт, який несе за собою великі штрафні санкції.

При проведенні  обстежень кожна з відповідних служб виявила ряд недоліків, порушень, недоопрацювань, над якими  відповідальним особам  необхідно працювати щоденно.

Практично недоліки майже у всіх обстежених суб’єктів господарювання є однотипними, деякі з них можуть вплинути на погіршення здоров’я споживачів, тобто на наше з вами здоров’я.

Для виправлення виявлених недоліків встановлено відповідні терміни.

Повторне обстеження  буде проведено в травні 2018 року. Якщо порушення не будуть усунені, то кожною з відповідних служб  застосовуватимуться штрафні санкції згідно чинного законодавства.

Прес-служба райдержадміністрації  

НОВ�Н�