--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівська «Бібліоніч»

Романівська «Бібліоніч»

У рамках Всеукраїнської молодіжної БІБЛІОНОЧІ у районній бібліотеці для дорослих була проведена БІБЛІОНІЧ «Насолода читанням – насолода життям».

Мета її – популяризація культури читання серед молоді та юнацтва нашого селища. Ця акція проходила за ініціативи Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва. Дана акція присвячена Всеукраїнському дню книги та авторського права, яке відзначається 23 квітня.

На нашу БІБЛІОНІЧ  20 квітня о 20-00 год. завітали творчі, обдаровані і цікаві особистості. В невимушеній атмосфері пройшла кава – батл, під час якої юні креативні романтики декламували вірші відомих поетів і свої власні поезії. Приємні враження залишились у присутніх від пісень, які виконували під гітару: Діхтярук Олександр, Діхтярук Світлана, Садурська Настя, Поліщук Маша.

А під час проведення хобі-уроку виготовлення виробів з солоного тіста присутні отримали можливість створити власними руками оберіг для своєї родини «Підкова на щастя».

В рамках проведення БІБЛІОНОЧІ усі бажаючі мали можливість ознайомитися з виставкою «Насолода читанням – насолода життям», де були представлені книжкові видання які надійшли до нашої бібліотеки за останній час. Також проводилось бліц – опитування «Що читаєш на ніч?»

Учасники БІБЛІОНОЧІ мали змогу ознайомитися з роботою всіх відділів під час вечірніх мандрів бібліотекою.

БІБЛІОНІЧ завершилася о 23-00 год., але маємо надію, що вона стане добрим початком гарної справи, презентації книги, як безцінної речі для кожної людини, а також рекламування молодих, креативних талановитих особистостей. Тому уважно слідкуйте за нашими об’явами, щоб не пропустити такого унікального шансу!

 

Корінчук Л.В.,

директор районної бібліотеки

для дорослих

НОВ�Н�