--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

За дорученням голови РДА у Романові провели обстеження суб'єктів господарської діяльності

18 квітня 2018 року за доручення голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г. в смт.Романові робочою групою з легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення  за  участю представників  Романівського  відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області,  Романівського міжрайонного відділу «ДУ Житомирської області лабораторного центру» МОЗ, Романівського районного управління Головного управління Держпродспожив  служби в Житомирській області, Романівського районного сектору управління ДСНС  України в Житомирській області було проведено обстеження  закладів торгівлі та підприємств деревопереробки.

Метою обстеження є проведення профілактично-роз’яснювальної роботи щодо надання якісних послуг жителям району, а також виявлення найманих працівників без оформлення трудових відносин, обстеження якості та дотримання термінів реалізації продуктів харчування відповідно до сертифікату якості, медичний огляд працівників закладів торгівлі,  санітарний стан магазинів та прилеглих територій.

При проведенні обстежень кожна з відповідних служб виявила ряд недоліків, порушень, недоопрацювань, над якими  відповідальним особам  необхідно працювати щоденно, особливо над заходами протипожежної безпеки, охорони праці, і техніки безпеки на виробництві.

Відвідування суб’єктів господарської діяльності стало не притягнення їх до відповідальності, а надання методичних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків або їх упередження, що й відмітили самі приватні підприємці.

   Слід відмітити, що робочою групою з легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення для виправлення виявлених недоліків встановлено відповідний термін.

Повторне обстеження  буде проведено в травні 2018 року. У випадку  невиправлених порушень будуть застосовуватися  кожною з відповідних служб  штрафні санкції  згідно чинного законодавства.

Начальник управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації                              В.А.Багінський  

НОВ�Н�