--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбувся семінар-практикум:«Підвищення професійної компетентності педагога в умовах НУШ»

19 квітня на базі опорного навчального закладу «Романівська гімназія» відбувся семінар-практикум керівників навчальних закладів району на тему «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

У ході семінару керівники та їх заступники пройшли тест на знання ЗУ «Про освіту», Концепції НУШ, рівнів професійної компетентності, створювали модель сучасного компетентного педагога. Такі практичні завдання сприяли підвищенню рівня знань керівників закладів освіти про сучасні вимоги до професійних й особистісних якостей педагога та його нової ролі в організації навчання.

Про розвиток української освіти, зміни акцентів у навчанні та вихованні учнів, нові методи та стратегії навчання учнів в умовах НУШ, необхідність професійного зростання учителя та роль керівника у цьому, - про це та інше говорила у своєму виступі завідувач райметодкабінетом Медлярська Т.В.

Після цього презентовано дайджест сучасних форм і видів навчання педагогів, методів і стратегій організації сучасного навчання.
Практичний блок семінару забезпечили педагоги ОНЗ. Учасники семінару відвідали уроки в учителів-методистів Винник О.А., Шифрук С.Б., Беник О.П., Волтарніст Т.В. та Фещенко Н.М. Уроки проведені на високому методичному рівні, з використанням ІКТ, елементами критичного мислення, тощо. Учні продемонстрували високий рівень знань.

Підсумки семінару підвела начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л. Начальник акцентувала увагу на завданнях, які стоять перед нами щодо розбудови освітньої галузі, і запевнила, що спільними зусиллями школа справді стане українською і по-справжньому новою.

Відділ освіти райдержадміністрації

НОВ�Н�