--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Районний конкурс дитячого читання «Час тінейджерів»

Районний конкурс дитячого читання «Час тінейджерів»

Захоплююча  бібліотечна подорож на «Книжкових вітрилах» чекала на всіх учасників районного конкурсу дитячого читання  під назвою «Час тінейджерів», який  відбувся в Романівській районній бібліотеці для дітей 17 квітня 2018 року.

Темою заходу була творчість Жюля Верна та його твір «П’ятнадцятирічний капітан». До участі в конкурсі запрошувалися учні 6-7 класів навчальних закладів району. Зареєструвались та стали учасниками конкурсу 10 читачів.

До фіналу вийшли дві учасниці – Бабійчук Світлана та  Веселовська Дарина, які набрали однакову кількість балів. У зв’язку з тим, що переможець має бути лише один,  журі дали  фіналістам додаткове завдання – представити себе як читача.  Перемогу одержала Бабійчук Світлана, учениця Романівської ЗОШ №2, яка і стала  кращим  читачем Романівського району 2018 року та отримала особливий приз – книгу Жюля Верна «Діти капітана Гранта» і фотоальбом. Інші учасники заходу теж були відзначені призами.

Отож, ми від щирого серця  вітаємо  Світлану Бабійчук із  перемогою і бажаємо успіхів на обласному конкурсі,  де вона представлятиме  наш район.

Завідуюча бібліотеки для дітей                                 Н.А.Присяжнюк

НОВ�Н�