--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На дорогах Житомирщини розпочали роботи з ліквідації ямковості

На дорогах Житомирщини розпочали роботи з ліквідації ямковості

Житомирська область, ремонт, дороги, кошти, ліквідація, Роман Крисюк 

З минулого тижня працівники ДП «Житомирський облавтодор» розпочали проведення аварійних ямкових ремонтів на місцевих дорогах області.

 

Про це повідомив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк у програмі «Тема дня» на телеканалі «Житомир». 

«На мережу доріг місцевого значення в Житомирській області цього року виділено 617 млн грн. З 1 квітня підрядна організація ДП «Житомирський облавтодор», яка стала переможцем відкритих торгів, отримала завдання і протягом цього місяця вже побачимо результати їх роботи. На минулому тижні вже запрацював асфальтобетонний завод. Підрядник поступово входить в будівельний сезон і працівники розпочали роботи з ліквідації аварійної ямковості на місцевих дорогах», – зазначив Роман Крисюк. 

Загалом ДП «Житомирський облавтодор» має приблизно 350 позицій у роботі, які має виконувати відповідно до умов тендеру – від прибирання сміття, вирізки зелених насаджень до ямкового ремонту та грейдерування доріг. Тобто повний комплекс експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

 

Також Роман Крисюк повідомив, що крім ліквідації ямковості вже незабаром розпочнуть роботи із середнього поточного ремонту, на деяких ділянках – проводитимуть капітальний ремонт і замість білощебеневого покриття буде асфальтне. 

«Із 7 тисяч км доріг загального користування місцевого значення, які перейшли у підпорядкування ОДА, половина має або білощебеневе покриття, або бруківку, або взагалі це грунтові дороги. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на ділянки доріг. І впродовж 2-3 тижнів на Прозорро ми виставлятимемо оголошення про проведення ремонтних робіт і визначатимемо переможців-підрядних організацій електронних торгів», – наголосив начальник управління ОДА. 

Крім цього, в області майже 11 тисяч км комунальних доріг – у містах обласного значення та в об’єднаних громадах.

 

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич дав доручення перевірити якість та технологію проведення ремонтних робіт на дорогах Житомирщини.

НОВ�Н�