--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся виїзний прийом громадян в Гордіївці

10 квітня відбувся виїзний прийом громадян заступника голови Романівської райдержадміністрації Кучинської Т.В. в селі Гордіївка.

До заступника голови Романівської райдержадміністрації під час прийому звернулися представники від жителів с. Гордіївка, які стурбовані долею Гордіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Адже тепер тут навчається 56 учнів, що є критичною кількістю для навчального закладу такого рівня. У присутності директора ЗОШ Баранівського В.Г., Тетяна Вікторівна пояснила присутнім, що питання про реорганізацію цього навчального закладу не розглядалося дотепер, проте в ході децентралізаційних процесів та реалізації освітньої реформи можуть бути внесені певні зміни.

До заступника голови райдержадміністрації звернувся житель села Гордіївка, який просив сприяти у виділенні земельної ділянки для ведення домашнього господарства. Заявнику роз’яснено у присутності сільського голови Слободенюк В.П.  

Тетяна Вікторівна відповіла на питання громадян про реформу в галузі охорони здоров’я, розповіла про перспективні плани Романівської районної державної адміністрації щодо соціально-економічного розвитку району, які можливі за підтримки керівництва області та Уряду.    

У ході прийому громадянами порушено ряд питань особистого характеру, для вирішення яких дано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�