--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

57 закладів області перевірили працівники ДСНС на дотримання вимог пожежної безпеки

57 закладів області перевірили працівники ДСНС на дотримання вимог пожежної безпеки

Житомирська область, ДСНС, перевірки, пожежна безпека, об’єкти, заклади 

З 2 квітня працівники Управління ДСНС України у Житомирській області розпочали перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей – стан техногенної та пожежної безпеки перевірили у 57 закладах.

 

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області. 

«Станом на 11 квітня 2018 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки 57 закладів. З них – 44 дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, 13 торговельних підприємств (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищні та дозвіллєві заклади. За порушення вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 56 керівників закладів та відповідальних посадових осіб, до Житомирського окружного адміністративного суду 2 позовні заяви на призупинення експлуатації об’єктів», – йдеться у повідомленні. 

Перевірки проводили 78 працівників Управління ДСНС.

 

Загалом перевіркам на Житомирщині підлягають 1420 об’єктів: 172 торговельні центри, 42 лікувальні заклади та 1 тис. 2006 шкіл і дитячих садків.

 

Довідково: Перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, розташованих на території Житомирської області проходять на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р., наказу Управління ДСНС від 30.03.2018 № 141.

НОВ�Н�