--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова РДА Олексій Капінус завітав з новорічними подарунками до Романівського дитячого будинку-інтернату

День 27 грудня був щедрим на добрих людей та гостинці для вихованців Романівського дитячого будинку-інтернату: сюди завітали Капінус Олексій Григорович, голова Романівської районної державної адміністрації, Кучинська Тетяна Вікторівна, заступник голови райдержадміністрації, Руденко Катерина Миколаївна, мама загиблого учасника антитерористичної операції Сергія Руденка, а також учні Романівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 разом із своїми педагогами.

Директор  Романівського дитячого будинку-інтернату Ніколайчук Василь Леонідович разом із вихованцями та працівниками зустрів гостей у гарно, по-новорічному, вбраній залі.

До присутніх з вітальним словом звернувся Олексій Григорович, який подякував директору і усім працівникам будинку-інтернату за віддане вихованцям тепло і добро, а дітям передав солодкі подарунки.

Катерина Миколаївна Руденко приготувала фрукти для вісьмидесятитрьох вихованців Романівського дитячого будинку-інтернату та роздала їх особисто кожному, адже вони так потребують материнської ласки.

Учні Романівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 подарували надзвичайно гарний концерт, під час якого звучали пісні і про Україну, і про маму, а також колядки і щедрівки.

На завершення зустрічі, яка була хвилюючою і для гостей, і для господарів дитячого будинку-інтернату, усі об’єдналися для спільного фото на згадку про цю чудову подію.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�