--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівці долучилися до обласного фестивалю родин «Єдина родина-єдина країна»

12 грудня у приміщенні Житомирської обласної філармонії  ім.Святослава Ріхтера за сприяння Житомирської обласної служби у справах дітей відбувся обласний фестиваль родин «Єдина родина-єдина країна».

Фестиваль проведено  з метою виявлення талановитих та творчих родин Житомирщини, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, згуртування різних поколінь навколо ідеї їх єднання на засадах високої духовності української нації.

Фестиваль проводився у наступних номінаціях:

  • Родинний марафон талантів «Хвилина слави»;
  • «Світ родинних захоплень»;
  • «Родинна смакота».

Зібрала філармонія неабиякі родинні таланти Житомирщини.  Приємно, що Романівський район не залишився осторонь. На родинному фестивалі наш край представляли три прийомні сім’ї.

У номінації «Світ родинних захоплень» прийомна сім’я Мосійчука Володимира Анатолійовича та Оксани Анатоліївни з смт.Романів  прославляли  наш край своїми неабиякими талантами у техніці "Канзаші", прийомні діти також не стоять осторонь маминих захоплень і допомагають мамі створювати неабияку красу. Виставка робіт Оксани Анатоліївни у холі філармонії нікого не залишила байдужим, тож прийомна мама отримала заслужений диплом від обласної служби у справах дітей,  а вихованки Яна та Люба  отримали  солодкі подарунки.

Прийомна сім’я Сосновської Марії Андріївни та Степана Олександровича з смт.Романів взяла  участь у номінації родинного марафону талантів «Хвилина слави». У прийомній сім’ї завжди заохочувались таланти та здібності дітей, тож коли Євтушок Тетяна виявила бажання відвідувати Романівську школу мистецтв по класу вокалу, то отримала підтримку та заохочення прийомних батьків.  Пісня «Човен» у виконанні Тетяни не залишила нікого байдужим.  Прийомні батьки також отримали диплом від обласної служби у справах дітей, а Тетяна отримала подарунки.

Прийомна сім’я Чепіля Віктора Олександровича та Чепіль Ірини Станіславівни з смт.Романів брали участь у номінації родинного марафону талантів «Хвилина слави». Вихованка сім’ї  - Баліцька Людмила відвідує Будинок дитячої творчості по класу вокалу, має надзвичайні акторські та вокальні здібності. Люда представляла наш край вокальною композицією «Пісня про маму». Юна зірочка отримала море овацій та схвальних відгуків. Прийомна мама Ірина Станіславівна отримала від обласної служби у справах дітей диплом за участь в обласному фестивалі, а Людмила - солодкі подарунки.

Море емоцій отримали усі присутні, це були емоції щастя, радості, гордості.

Нам є чим пишатися: у прийомних родинах зростають активні, життєрадісні та талановиті діти.

На завершення свята усі діти отримали змогу скуштувати смачний обід у кафе швидкого харчування «Час поїсти».

Служба у справах дітей райдержадміністрації

НОВ�Н�