--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулося родинне свято «Тепло сімейного вогнища»

Рід, родина, сім’я…усе те, що пов’язує нас з дитинством та занурює у світ, де добро завжди перемагає зло, де немає місця насиллю, чварам та ненависті. Світ, де у домі завжди тепло, смачно пахнуть щойно спечені пиріжки, світ, де мама і тато завжди чекають тебе додому.

08 грудня у приміщенні Романівської школи мистецтв відбулося родинне свято «Тепло сімейного вогнища». Зібралися тут не випадково.

Такий захід відбувся за ініціативи вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Ковальчук Ади Анатоліївни та Цвика Бориса Борисовича, жителів смт. Биківка. Діти виявили бажання висловити  слова вдячності батькам-вихователям та  звернулися з цим проханням до служби у справах дітей Романівської райдержадміністрації . Діти з опікунських та прийомних сімей з радістю підхопили ідею свята. Вони потайки від батьків вчили вірші, готували музичні композиції, танці, аби висловити усю свою любов і повагу найріднішим.

Ніхто у залі не залишився байдужим до виступів дітей, сльози радості та щастя охопили усіх присутніх, і самі дітки зі сльозами на очах дякували своїм рідним за великі люблячі серця, за щасливий світ дитинства, за люблячі родини, у яких  вони зростають. Під час виступів діти ще раз підтвердили те,  що найцінніше, що в них є - це їхні опікуни, піклувальники,  прийомні батьки, батьки – вихователі.

Станом на 14 грудня 2017 року в Романівському районі в дитячому будинку сімейного типу та 11 прийомних сім’ях виховуються 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 73 дитини вищезазначеної категорії виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників.

Колектив служби у справах дітей райдержадміністрації щиро вдячний усім прийомним батькам, батькам – вихователям, опікунам та піклувальникам за їхню  мудрість, допомогу у всіх складних ситуаціях та тепло сердець, яке підтримує сімейне вогнище. Низький уклін і від Ваших підопічних, прийомних дітей та дітей-вихованців.

НОВ�Н�