--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Урок – застереження: «СНІД: подумай про майбутнє»

Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів; психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що сприяє зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу. У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий,  говорять про масштаби трагедії , про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття, загрожує існуванню людства…

Тому саме в цей день у Романівській районній бібліотеці для дорослих для учнів 7-Б класу ОНЗ «Романівська гімназія» було проведено урок – застереження: «СНІД: подумай про майбутнє».

Учасники заходу прикріпили до свого одягу червону стрічку, як символ свідомого ставлення людей до проблеми СНІДу, як пам'ять про сотні тисяч людей, які втратили своє життя через хворобу, як символ надії на майбутнє без СНІДу.

Всім, хто цього дня відвідав бібліотеку працівники бібліотеки розповідали про те, звідки взявся ВІЛ, як він передається, про те, як зупинити СНІД разом, і всім прикріпляли  червону стрічку.

 

В.О.Баша,  бібліотекар

Романівської районної бібліотеки для дорослих

НОВ�Н�