--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Житомирі відкрили центр для підготовки монтажників санітарно-технічного обладнання

У Житомирі відкрили центр для підготовки монтажників санітарно-технічного обладнання

Житомирпрофесійна освітавідкриттяпрактичний центрмонтажникипрацівникиЯрослав Лагута  

На Житомирщині відкрили перший навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, де готуватимуть та навчатимуть кваліфікованих робітників цього напрямку.

 

Офіційне відкриття відбулось сьогодні, 28 листопада, на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомир в рамках реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників.

 

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута разом із директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським та заступником голови облради Максимом Вілівчуком оглянули навчальне обладнання у нових майстернях – слюсарній та слюсарно-монтажній, а також кабінет професійно-теоретичної підготовки. 

За словами Ярослава Лагути, такі навчально-практичні центри мають бути в кожному навчальному закладі професійної освіти. «Сьогодні економіка нашої країни та Житомирщини потребує професійних підходів до організації праці й відповідно кваліфікованих робітників. Адже саме практичні навички під час працевлаштування ціняться найбільше. Тому ми й надалі будемо покращувати матеріально-технічну базу професійно-технічних закладів освіти й рівень підготовки фахівців, який максимально відповідатиме ринку праці», – розповів заступник голови ОДА, спілкуючись із викладачами центру та керівниками ПТНЗ області. 

Новостворений навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування дасть можливість молоді, учасникам АТО, безробітним здобути професію, що є затребуваною на ринку праці, підвищити кваліфікацію, опановуючи новітні технології на сучасному високоякісному обладнанні.

 

Директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Кучинський зазначив, що отримав гарні враження, оглядаючи аудиторії та  навчальне обладнання новоствореного навчально-практичного центру.

 

Довідково: Центр професійно-технічної освіти м. Житомира – сучасний заклад професійно-технічної освіти третього атестаційного рівня. Щорічно заклад випускає та працевлаштовує кваліфікованих робітників з професій: слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, тракторист-машиніст с/г виробництва (А1, А2, D1, G1, G2), маляр, монтажник систем утеплення будівель, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, лицювальник-плиточник, верстатник деревообробних верстатів, столяр будівельний, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, машиніст крана автомобільного, водій автотранспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та інші.

IMG_0065.JPG

НОВ�Н�