--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В рамках реалізації проекту "Я маю право!"

В рамках реалізації проекту "Я маю право!"

Романівське бюро правової допомоги інформує. 

         Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

Указом оголошується 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та доручається Кабінету Міністрів України затвердити план заходів із реалізації зазначеного проекту.

Уряд має забезпечити інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та Законами права у відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення інформаційних матеріалів.

Крім того, мають здійснюватися комунікаційні заходи з метою запровадження реалізації цього проекту.

Кабінет міністрів також має щоквартально інформувати Главу держави про хід проведення Року реалізації проекту «Я маю право!».

Також документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах мають бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Вiдповiдно до розпорядження КМУ вiд 13.09.2017 № 638-р "Про реалiзацiю правопросвiтницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" у 2017-2019 роках” та наказу Мiн’юсту вiд 16.09.2017 № 2611/5 "Про реалiзацiю проекту "Я МАЮ ПРАВО!" Романівським бюро правової допомоги вживаються заходи по реалiзацiї  згаданого проекту в межах його функцiональних повноважень. 

За отриманням правових  консультацій та захистом своїх прав мешканцям Романівського району можна звернутись до Романівського бюро правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  за адресою: смт. Романів, вул. С.Лялевича, 2 або зателефонувати (04146) 2-29-13. Окрім того, цілодобово та безкоштовно у межах України можна отримати відповіді на запитання, зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

1. Відповідальність за несплату аліментів. Детальніше ТУТ. 

НОВ�Н�