--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Свято української писемності та мови в районній бібліотеці для дітей

Свято української писемності та мови щорічно гуртує навколо себе палких шанувальників рідної мови. У цей день усе українство світу долучається до написання Всеукраїнського диктанту. Ця подія ще раз доводить, що українців у світі дуже багато, а об’єднує їх усіх рідна українська мова.

Отож і бібліотекарі районної бібліотеки для дітей теж приєдналися до свята та провели День української писемності та мови  під назвою «Пригостимене розмовою -  українською мовою». Активними учасниками  заходу стали  учні 6-А класу опорного навчального закладу «Романівська гімназія» (класовод Манько Т.Я.)  з вчителем української мови та літератури Кротюк В.О., які завітали того дня до бібліотеки.

Цікаво й невимушено  пройшла зустріч з читачами, які  розповідали про історію виникнення письма, читали вірші, виконували пісні про  рідну мову, а ще перевіряли свої знання,   взявши  активну участь у вікторині, відгадували загадки,  дописували вірші, закінчували прислів’я, читали скоромовки. Активно пройшов  конкурс  з декламування віршів про українську мову, який мав назву  «Кажеш наша мова не дається? Душу лиш відкрий сама віллється».

Наповнився подихом минувшини читальний зал бібліотеки, коли заспівав свої  думи романівський кобзар Борис Дьожин, який був гостем свята.

З метою популяризації української книги, залучення ширшого кола читачів до уваги всіх присутніх було представлено книжкову виставку «Мова рідна – з пісні  і любові».

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей  А.Д.Бондарчук

НОВ�Н�