--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Більше 200 домогосподарств Житомирщини отримають 1,5 млн грн компенсації за доїльні апарати

Більше 200 домогосподарств Житомирщини отримають 1,5 млн грн компенсації за доїльні апарати

Житомирська область, доїльні апарати, відшкодування, кошти, компенсація, обласний бюджет, Ігор Гундич 

Майже 1,5 млн гривень компенсації з обласного бюджету отримають 217 господарств Житомирщини за закуплені установки індивідуального доїння.

 

Таке рішення прийняла обласна комісія нещодавно, 7 листопада.

 

Виплату такої компенсації домогосподарствам Житомирщини ініціював голова ОДА Ігор Гундич ще у квітні 2017 року. Цей напрям програми викликав ажіотаж у жителів області, адже протягом року більше 250 заявок надійшло до управління агропромислового розвитку ОДА. І під час 13 сесії депутати підтримали ініціативу керівника ОДАта додатково виділили кошти на компенсацію на апарати індивідуального доїння.

 

За словами начальника управління агропромислового розвитку ОДА Руслана Кирилюка, 217 господарств області вже на наступному тижні отримають компенсацію вартості закуплених установок індивідуального доїння на загальну суму 1 млн 404 тис. 143 грн. Найбільш активно програмою відшкодування скористались жителі Любарського району, які подали 80 заявок та пакетів документів.

 

Також отримають кошти у Чуднівському районі – 25 господарств населення, Овруцькому – 15, Пулинському – 14, Ружинському та Андрушівському – по 13, Новоград-Волинському та Коростишівському – по 10, Радомишльському - 7, Бердичівському - 6, Черняхівському і Житомирському – по 5, Ємільчинському – 3, Хорошівському і Баранівському - по 2, Олевському, Народицькому, Коростенському, Романівському, Попільнянському, Малинському і Брусилівському– по 1.

 

Всі домогосподарства області отримають компенсацію за придбані установки індивідуального доїння у розмірі вартості придбання, але не більше 7000 грн.

 

Управління продовжує приймати заявки від жителів області на відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння. З переліком документів для заявки можна ознайомитись ТУТ.

 

Нагадаємо, що у липні 30 жителів області отримали компенсацію за установки індивідуального доїння, у серпні голова ОДА Ігор Гундич відвідав родину, яка отримала кошти з обласного бюджету за установку доїння.

НОВ�Н�