--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівці долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Романівці долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Наші пісні"

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, у приміщенні Романівської бібліотеки для дорослих романівці долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який відбувся на Українському радіо під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

Своєрідними співорганізаторами акції стали сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації та Романівська районна бібліотека для дорослих, своривши власний осередок написання диктанту, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання.

Перед написанням диктанту, до присутніх звернулася бібліотекар Валентина Баша, яка привітала усіх з Днем української писемності та мови, а Ольга Рекша - детальніше познайомила з умовами відправлення диктантів для перевірки.

Довідково. Диктант, написалий від руки, потрібно надіслати 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті.

Також можна  диктант відсканувати і надіслати упродовж 24 годин із початку акції до 10 листопада 12:00 в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа.

Ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені призами. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�