--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

УВАГА! Рух великогабаритної сільгосптехніки має здійснюватися за спеціальними правилами

Відділ агропромислового розвитку Романівської райдержадміністрації інформує, що у зв’язку з проведенням комплексу сільськогосподарських робіт, на автомобільних дорогах загального користування області, спостерігається інтенсивний рух великогабаритної сільгосптехніки, який має здійснюватися за спеціальними правилами.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року №30 (із змінами) рух транспортних засобів з вантажем або без нього, розміри яких перевищують за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м, за довжиною - 22 м, фактичною масою понад 38 т здійснюється тільки по спеціальному дозволу, який видається Нацполіцією на підставі попереднього погодження власника автодороги.

У більшості випадків дані вимоги керівниками агрохолдингів грубо ігноруються, що спонукає руйнування доріг та ставить під загрозу життя учасників дорожнього руху.

Просимо вжити невідкладних організаційних заходів щодо збереження покриття доріг та уникнення непередбачуваних обставин при транспортуванні зерна нинішнього врожаю.

НОВ�Н�