--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З початку року 6,9 тисяч кілометрів доріг перейдуть до сфери управління обласної державної адміністрації

З початку року 6,9 тисяч кілометрів доріг перейдуть до сфери управління обласної державної адміністрації

Житомирська область, дороги, місцеві дороги, передача, фінансування 

1З 1 січня 2018 року на обласний рівень перейдуть 6,9 тисяч кілометрів доріг місцевого значення.

 

Про це повідомив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк. 

«З 1 січня 2018 року до сфери управління обласної державної адміністрації передається нова функція – управління дорогами місцевого значення. На обласний рівень передадуть 6 тис. 941,5 км місцевих доріг. Також з початку року починає працювати дорожній фонд, який складається з акцизу за пальне, реєстрацію транспортних засобів та ін. Попередньо на нашу область мають виділити 640 млн грн. Якщо порівнювати з поточним роком, то цьогоріч нам було виділено всього 46 млн грн», – розповів Роман Крисюк. 

За його словами, 1756,9 км – це дороги обласного значення, 5184,6 км – районні дороги. 100 % актів інвентаризації вже складені спільно зі Службою автодоріг. 

«Попередньо, ми будемо надавати в Укравтодор пропозиції щодо затвердження переліку об’єктів, на яких робитимемо ремонти, адже саме Укравтодор є головним розпорядником коштів. Якщо раніше Укравтодор перераховував кошти у Службу автомобільних доріг в області, то тепер буде перераховувати на обласну державну адміністрацію для утримання доріг місцевого значення», – пояснив начальник управління. 

Тепер ОДА виготовлятиме проектно-кошторисну документацію, через систему електронних закупівель визначатиме підрядників, які будуть або проводити ремонт, або займатимуться експлуатаційним утриманням. 

НОВ�Н�