--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Капінус О.Г. провів щотижневу нараду

Олексій Григорович Капінус провів щотижневу нараду

06 листопада голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., за участю голови районної ради Кондратюка О.П., першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., керівників  управлінь та відділів, секторів та служби райдержадміністрації, окремих служб району провів апаратну нараду, під час якої розглянуто низку важливих питань життєдіяльності району.

Відтак на нараді обговорено питання вчасного освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району. Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності вчасного освоєння усіх коштів, які надійшли в район, адже часу до закінчення бюджетного року залишилося зовсім мало.

Також порушено питання сталого проходження опалювального сезону 2017/2018 рр. в Романівському районі. Голова райдержадміністрації дав доручення щоденно проводити моніторинг температурного режиму в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.

За повідомденням начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Віктора Антоновича Багінського, у районі розпочато виплату монетизованих субсидій сім’ям, які економно споживали енергоресурси впродовж опалювального сезону 2016/2017рр. Зокрема, уже виплачено 385 домогосподарствам району. Станом на звітну дату заборгованість з виплати монетизованих субсидій населенню в районі становить 1755,0 тис. грн.

Керівник районної виконавчої влади звернув увагу учасників наради на належну роботу усіх управлінь та відділів, секторів та служби, на важливість активізації роботи за всіма напрямками діяльності.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�