--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Згідно з Указом Президента України День працівника соціальної сфери відзначають із 1999 р.

3 листопада у Романівському районному будинку культури за участю голови районної державної адміністрації Капінуса О.Г. та голови районної ради Кондратюка О.П. відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Звертаючись до працівників соціальної сфери, очільники району висловили їм слова глибокої поваги та вдячності за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами земляків.

«Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти — це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію. Низький уклін вам за вашу нелегку, але  надзвичайно потрібну і важливу працю»,- цими словами закінчив свій виступ голова районної державної адміністрації О.Г.Капінус.

Кращим із кращих працівників соціальної сфери вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради за напружену, копітку, вкрай важливу щоденну працю, вкотре підкресливши важливість і відповідальність їхньої професії.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�