--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА

27 жовтня 2017 року під головуванням очільника Романівської районної державної адміністрації Капінуса Олексія Григоровича проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На засіданні розглянуто питання: «Про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавленого батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах», «Про стан виконання батьківських обов’язків жителькою с. Карвинівка відносно двох малолітніх дітей», «Про взяття сім’ї під соціальний супровід», «Про зняття сімей з соціального супроводу», «Про стан утримання, навчання та виховання дитини в прийомній сім’ї», «Про стан утримання, навчання та виховання 4 дітей в прийомній сім’ї», «Про стан утримання та виховання підопічної дитини в сім’ї опікуна», «Про дарування земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини», «Про надання дозволу на дарування житлової квартири на ім’я малолітньої дитини».

Усі питання ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені членами комісії та запрошеними. За результатами комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

НОВ�Н�