--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Майже на 90% утеплили гімназію у Романові

Майже на 90% утеплили гімназію у Романові

Житомирська областьРоманівгімназіяутепленняфарбуванняроботиремонт 

30 жовтня голова Романівської райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус оглянув хід робіт з термосанації Романівської гімназії – роботи з утеплення фасаду закладу виконані на 86%, фарбування зовнішніх стін проведено на 33%, в процесі роботи – заміна вікон (заміри зроблено, виготовляються).

 

На капітальний ремонт гімназії спрямовано понад 2 млн грн з державного та місцевого бюджетів. За кошти обласного бюджету в серпні 2017 року закуплено обладнання на оснащення кабінетів на суму 2,5 млн грн – закуплено 12 мультимедійних дошок, 21 ноутбук, комп’ютерний  клас, лабораторне обладнання, 8 телевізорів, 3 мультифункціональних принтера.

 

У навчальному закладі наразі готують приміщення для облаштування сучасної медіатеки, яка працюватиме на першому поверсі гімназії.

 

Робітники вже зняли стару підлогу та підготували стіни й стелю до капітального ремонту. А також встановили три металопластикові вікна у приміщенні.

 

Нагадаємо, що у вересні голова ОДА Ігор Гундич перевірив якість ремонтних робіт у Романівській гімназії. А перша районна медіатека вже функціонує у Хорошівській гімназії.

 

 

 

 

 

НОВ�Н�