--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Мінгрегіон і IDLO розроблятимуть містобудівний кодекс, — Зубко

Мінгрегіон і IDLO розроблятимуть містобудівний кодекс, — Зубко

Україна, Мінрегіон, містобудівний кодекс, розробка, Геннадій Зубко 

1Розробка містобудівного кодексу та Концепції публічного управління в галузі будівництва, спрощення процедур закупівель будівельних робіт за бюджетні кошти, розвиток системи надання адмінпослуг — це нові напрямки співпраці Мінрегіону та Міжнародної організації права розвитку (International Development Law Organization — IDLO) у 2018 році.

 

Про це за результатами зустрічі з Генеральним директором ІДЛО Айрін Хан та директором IDLO в Україні Леваном Дучідзе Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«З жовтня 2016 року Мінрегіон почав працювати з IDLO над впровадженням заходів у рамках Урядово-громадської ініціативи Разом проти корупції. В рамках проекту міжнародної технічної допомоги експерти організації надають фахові консультації з розробки нормативно-правової бази щодо дерегуляції у будівельній галузі та перегляду ДБН. Продовжуємо співпрацю і у наступному році й розширюємо спектр експертної допомоги», — зазначив Геннадій Зубко.

 

Нагадаємо, IDLO є єдиною міжнародною міжурядовою організацією, яка наділена мандатом утвердження принципів верховенства права. Наразі IDLO працює більш ніж у 90 країнах у сфері законності, зміцнення інститутів влади, доступу до правосуддя та сталого розвитку.

НОВ�Н�