--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Освітяни Житомирщини долучаються до освітньої реформи

Освітяни Житомирщини долучаються до освітньої реформи

Житомирська областьосвітареформаЗміниТИпропозиціїдокументи   

Представники освіти Житомирської області взяли участь у напрацюванні рішень для освітньої реформи.

 

Обговорення відбулися сьогодні, 26 жовтня, у рамках публічної консультації всеукраїнського туру «ЗміниТИ», організованого громадською організацією «Центр UA».

  У заході взяли участь заступник начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька, заступник директора Департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Сергій Дятленко, представники управлінь та відділів освіти, навчальних закладів.

 

За словами організаторів, метою таких заходів, які відбуваються по всій Україні, є залучити усі зацікавлені сторони до прийняття рішень державної політики, стати архітекторами реформ – освітньої, медичної, виборчої системи. 

«Сфера освіти постійно змінюється. Постійно створюються нові законодавчі акти. Без участі у реформі вчителів, представників освіти вона не буде розвиватися. Тому думки освітян будуть обов’язково враховуватися у подальших змінах», – зазначила Ольга Липовецька. 

Учасники обговорення розглянули питання змін у Законі України «Про освіту», реформування післядипломної педагогічної освіти та сертифікації вчителів, перерозподілу повноважень між місцевою владою, управління освіти та школою, зовнішнього контролю якості освіти.

 

Нагадаємо, у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» громади Житомирщини візьмуть участь у напрацюванні рішень у медичній, освітянській та політичній реформах._DSC2468.JPG

НОВ�Н�