--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

"Моя сім'я - мій оберіг" - зустріч з опікунами і прийомними батьками району

«Моя сім’я – мій оберіг» - саме таку назву мала  тематична зустріч з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками - вихователями Романівського району, яка відбулася нещодавно за участю  заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В. за сприяння служби у справах дітей райдержадміністрації  у приміщенні малої зали районної ради.

    На дане зібрання  також було запрошено: заступника начальника бюро правової допомоги  Пасенко Ж.І.; начальника відділу у справах сім’ї, молоді , спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації Ковальчук Л.Й., заступника начальника управляння праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Бойко Н.Є.,  сімейного лікаря КУ «ЦПМСД»  Гижинську С.П., фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Дембіцьку Т.В.

  Основна мета зустрічі - попередження насильства та жорстокості в сім’ї, дитячому колективі.

Із словами вдячності за любов та виховання дітей соціально- незахищеної категорії до всіх присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В.

Начальник служби у справах дітей Данилевич В.І., окреслила основні проблеми, що виникають у вихованні підопічних дітей та можливі шляхи їх вирішення, про захист законних прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Гижинська С.М. розповіла присутнім про відповідальність за життя і здоров’я дитини. Про порядок оздоровлення дітей соціально-незахищеної категорії;  з пільгами для багатодітних сімей ознайомила присутніх Ковальчук Л.Й., Пасенко Ж.І.  розповідала про усі види послуг, які надає бюро безоплатної правової допомоги,  пояснила які види насильства бувають у сім’ї та продемонструвала відеоролик на цю тематику. Про соціальний супровід підопічних дітей та послуги, які надають фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, розповідала Дембіцька Т.В.

Найбільшу хвилю емоцій викликав у присутніх відеоролик  Р.Бикова «Я сюди більше ніколи не повернусь». У ньому розповідається про те, як бачить світ навколо себе 6-річна дівчинка, та про те, що таким його повинен бачити кожен дорослий. Через гру з ляльками дівчинка передає відтінки сімейного відношення до неї, і що відбувається, коли мати, яка зловживає спиртними напоями, має нестійку психіку - то б’є дитину, звинувачуючи її у всіх своїх бідах, або обіймає,  а то знову проклинає. Тож ключова фраза дитини –«Я сюди більше ніколи не повернусь», розкриває усю суть дитячих душевних переживань.

Під час зустрічі наголошено, що вся відповідальність за здоров’я неповнолітньої дитини, її утримання та виховання покладається на дорослих, які є їх батьками чи опікунами, піклувальниками, прийомними батьками чи батьками - вихователями.

Підводячи підсумки зустрічі, Тетяна Вікторівна Кучинська сказала, що всі ми у своїх дітях творимо майбутнє і своє, і суспільства в цілому, тож нехай наше майбутнє буде гарним, радісним і щасливим. А сім'я, в якій зростає і виховується дитина, стане для неї справжнім Оберегом. 

Служба у справах дітей РДА

НОВ�Н�