--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г., голова Романівської РДА, провів щотижневу нараду

23 жовтня голова Романівської райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус провів чергову щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ.

На нараді розглянуто ряд питань. Зокрема, обговорено стан справ у сільськогосподарському секторі, у галузях медицини, освіти, культури, соціального захисту населення, стан ринку праці в районі.

Як повідомила Антюк А.А., заступник директора Романівського центру зайнятості, ринок праці зменшено на 14% у порівнянні з відповідним періодом минулого. Це пов’язано, за словами фахівців, з міграцією жителів району за кордон.

Окремо йшлося про нарахування жителям району субсидій на житлово-комунальні послуги на період опалювального сезону. Так, Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, повідомив, що станом на 23.10.2017 року  нараховано субсидії для 4812 домогосподарств району, ще на доопрацюванні близько 700.  

Акцентовано увагу Хотяна Б.І., начальника РС УДСНС України в Житомирській області, на продовжені проведення обстежень підприємств, установ і організацій щодо дотримання ними протипожежної безпеки.

За результатами наради головою райдержадміністрації надано відповідні доручення.

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�