--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» у Романівському район

Всеукраїнський рейд «Урок»

 Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Під час проведення рейду спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснили обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вжито заходи щодо надання їм гуманітарної допомоги, здійснено контроль за забезпеченням дітей шкільним приладдям, одягом та охопленням навчанням у загальноосвітніх закладах району, перевірено готовність сімей до осінньо-зимового періоду. Батькам була надана інформація щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за ухилення від навчання їх неповнолітніх дітей, а також за порушення прав та законних інтересів дітей.

         Вжито заходи щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підручниками та єдиним квитком.

У ході перевірки відвідування дітьми школи, спеціалісти служби провели бесіди в навчальних закладах щодо профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень, вчинення насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Підсумки проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» проаналізовано на засіданні колегії служби у справах дітей райдержадміністрації.

Слід зазначити, що у 2017 році під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у Романівському районі дітей, які не приступили до навчання, не виявлено.

 

Алла Зелюнко,

                                                                           головний спеціаліст служби

                                                                           у справах дітей РДА

НОВ�Н�