--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зупинимо разом дитяче жебракування і торгівлю людьми

«Зупинимо дитяче жебракування разом!» та «Зупинимо торгівлю людьми разом!»

 

Це слогани цьогорічної інформаційної кампанії Міністерства соціальної політики України, спрямованої на подолання дитячого жебракування та трудової експлуатації всередині країни.

18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності  щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості  громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні. Ця кампанія має на меті привернення уваги громадськості до соціальних проблем, пов'язаних з торгівлею людьми та дитячим жебракуванням.

Ще з 2016 року Міністерство соціальної політики України почало розробку Стратегії інформаційної політики у сфері протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Окрім цього, поширились випадки, коли громадян України вербують під приводом працевлаштування кур’єром-експедитором із перевезення малогабаритного багажу до іноземних країн таких як: Російська Федерація, Республіка Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія. Роботодавець дає потенційному кур’єру чіткі інструкції по перевезенню багажу, вміст якого забороняється перевіряти. Під час перевірки такого багажу правоохоронними органами іноземних країн з’ясовується, що його вмістом є наркотичні речовини. В результаті кур’єра-експедитора затримують за спробу незаконного переміщення та збуту наркотичних речовин і поміщують в місця позбавлення волі. Строк ув’язнення за такий вид злочину складає до 25 років позбавлення волі. Наразі, в місцях позбавлення волі на території Російської Федерації перебуває близько двох тисяч громадян України, які постраждали від торгівлі людьми та потребують допомоги.

 

Зупинимо дитяче жебракування разом. ВІДЕО.

НОВ�Н�