--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Керівники агропідприємств області можуть звернутись до антирейдерського штабу особисто або за телефоном

Керівники агропідприємств області можуть звернутись до антирейдерського штабу особисто або за телефоном

Житомирська область, антирейдерський штаб, земля, власники, порушення, права, зверення 

Фермерські господарств та керівники сільськогосподарських підприємств Житомирщини можуть направити звернення щодо порушень прав землевласників до антирейдерського штабу – написати лист на керівника штабу або ж зателефонувати на гарячу лінію (0412) 47-47-50.

 

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

 

Для того, аби попередити правопорушення у діяльності щодо забезпечення прав власників земель, керівники агроформувань Житомирщини можуть звернутись до оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Власники сільськогосподарських підприємств можуть написати лист-звернення на ім’я голови антирейдерського штабу – заступника голови – керівника апарату ОДА Олексія Ясюнецького.

 

Також можна звернутись за телефоном гарячої лінії штабу (0412) 47-47-50 або безпосередньо за адресою управління агропромислового розвитку ОДА: м. Житомир, м-н ім. С.Корольова 3/14.

 

Нагадаємо, що штаб розглянув 19 звернень та попередив правопорушення у Романівському районі.

 

Довідково: Оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя створено з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень в області.

 

Штаб має значний персональний склад із представників облдержадміністрації, головного управління Нацполіції, Держгеокадастру, управління юстиції, обласної прокуратури, служби безпеки, екологічної інспекції та громадськості. 

НОВ�Н�