--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині до Дня захисника України Петро Порошенко вручив військовим нагороди

На Житомирщині до Дня захисника України Петро Порошенко вручив військовим нагороди та понад 200 одиниць техніки

14 жовтня, в День захисника України Президент держави Петро Порошенко привітав військовослужбовців Житомирщини високими державними нагородами та сучасною потужною технікою.

 

Вручення відзнак та сертифікатів на озброєння й понад 200 одиниць техніки відбулося на аеродромі. На полігоні керівництво держави ознайомилися з ходом практичного виконання етапу бойового злагодження підрозділів Збройних Сил України.

 

«Вся країна побачила бойову майстерність, вишкіл, навчання українських воїнів ЗСУ. Це вже одна з найсильніших армій на континенті. Добре навчена, озброєна, має унікальний бойовий досвід. І демонструє, що нам є чим захистити українську землю і яким чином добитися звільнення кожного клаптика нашої землі», – сказав Президент.

 

Петро Порошенко зазначив, що військову техніку, яку сьогодні передано, ретельно перевірять та випробують, а після цього частину відправлять в зону АТО, іншу – зарахують до резерву.

 

Президент України  доручив Міністру оборони Степану Полтораку до Дня захисника України на додаток до стандартного забезпечення виплатити святкові премії військовим, які виконують завдання на сході України.

 

«Це має бути на першій лінії – не менше трьох тисяч гривень, а на другій та третій лініях – не менше тисячі», – зазначив Глава держави під час робочої поїздки на Житомирщину. Президент зауважив, що нова українська армія є опорою, гарантом та надійним засобом захисту суверенітету України.

 

Глава держави від імені усього українського народу висловив слова щирої вдячності усім військовослужбовцям за героїзм і мужність, самопожертву і звитягу, патріотизм і вірність присязі.

НОВ�Н�