--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Тетяна Кучинська взяла участь у семінарі з питань масового всихання сосен

11 жовтня заступник голови Романівської райдержадміністрації Тетяна Кучинська взяла участь у семінарі з питань масового всихання сосен, який проходив в смт.Романів на базі ДП «Бердичівське лісове господарство» за участі директора Олександра Мудревського та працівників лісового господарства.

Фахівці говорили про нашестя жука-короїда в Житомирській області, адже шкідники дуже швидко поширюються. Заражене одне дерево за місяць заражує ще зо три десятки довкола. Щоб врятувати ліс, доводиться вирізати цілі ділянки уражених лісів, адже шкідники вражають сосни, які знаходяться поблизу.

Слід зазначити, що науковці і лісівники в даному питанні одностайні: єдиний метод боротьби з цим екологічним лихом – забирати ушкоджені дерева і на їх місці створювати нові насадження, які будуть більш стійкими до нових кліматичних змін. 

Учасники семінару обговорили проблемні питання та намітили шляхи їх вирішення, враховуючи діюче законодавство. Адже вирубка дерев, хоч і вражених жуком-короїдом, має відбуватися згідно встановлених санітарних правил.

У роботі семінару також брали участь депутати обласної ради Ігор Ходак, Ігор Сабадаш, Віктор Заруцький та голови Романівської районної ради Олександр Кондратюк.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�