--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич ініціює збільшення сум під пільгове кредитування на житло у селі

Ігор Гундич ініціює збільшення сум під пільгове кредитування на житло у селі

Житомирська областькредитбудівництво на селіпрограма"Власний дім"Ігор Гундич 

Збільшити ліміт кредитування для жителів Житомирщини, які скористаються програмою індивідуального будівництва житла на селі, від 150 до 300 тисяч гривень. А також додати ще 500 тисяч гривень для реалізації програми у 2017 році.

 

З такою пропозицією звертається голова Житомирської ОДА Ігор Гундич до депутатів обласної ради – питання про збільшення фінансування програми вноситиметься на чергову сесію, яка відбудеться 2 листопада.

 

За словами Ігоря Гундича, вже 15 родин успішно скористались умовами пільгового кредитування і надалі молодим сім’ям буде зручно та вигідно позичати кошти у держави. А розширення фінансових можливостей програми сприятиме тому, що все більше родин скористається кредитом під 3% річних для будівництва житла на селі.

  «За допомогою програми жителі області зможуть придбати, збудувати або відремонтувати житло на селі. Це реальна можливість переїхати у власний дім за вихідними умовами кредитування – під 3% річних. Програма підтверджує свою ефективність тим, що навіть молоді сім’ї є її користувачами», – наголошує голова ОДА.

 

  Загалом у 2017 році на реалізацію програми «Власний дім» з державного бюджету вже виділено 1,2 млн грн, з обласного – 1,1 млн грн.

 

Якщо депутати обласної ради підтримають пропозицію голови ОДА, то виділення додаткових коштів дасть можливість жителям Житомирщини взяти під 3% річних:

  • до 300 тисяч гривень кредиту для будівництва житла у селі;
  • до 200 тисяч гривень кредиту для придбання житла;
  • до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

 

Обласною програмою зможуть скористатися люди, які проживають і працюють у селах та селищах області.

 

Нагадаємо, що сума кредиту визначається Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з урахуванням рівня платоспроможності і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування. Перелік  документів  необхідних для  отримання  кредиту можна переглянути ТУТ.

НОВ�Н�