--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На часі – розвиток ринку енергоаудиту та енергосервісу, - Зубко

На часі – розвиток ринку енергоаудиту та енергосервісу, - Зубко

Україна, розвиток, енергосервіс, енергоаудит, Геннадій Зубко 

1Ми повинні розвивати ринок енергоаудиторів і енергосервісних компаній. Повинні також з’явитися асоціації, які б брали на себе відповідальність не тільки за налагодження взаємовідносин між державою і ринком, а й за регулювання цього ринку.

 

Про це під час Міжнародного форуму Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV повідомив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«В законі про енергоефективність будівель сьогодні чітко прописано, що саме Асоціації, які працюють на цьому ринку, можуть займатися, наприклад,  і сертифікацією енергоаудиторів», - зазначив Геннадій Зубко.

 

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що сьогодні стоїть питання не лише у підготовці нормативної документації, а у створенні відповідних комунікативних платформ, де можуть працювати енергоаудитори, енергосервісні компанії, проектні організації, управителі і голови ОСББ, які можуть без залучення держави, обирати найкращих виробників за вигідною ціною, і найголовніше – зменшувати енергоспоживання.

 

«Сьогодні за тими проектами з енергоефективності, які  ми бачимо в рамках Фонду енергоефективності, зменшення споживання може досягати 50-60% на кожний будинок. Для прикладу, для стоквартирного будинку економія може складати на рік понад 500 тисяч гривень. Старт Фонду енергоефективності – це нові можливості та стимулювання розвитку суміжних ринків: виробництва будівельних матеріалів, виробництва та обслуговування технічного обладнання, будівництва, енергоаудиту, енергосервісу, енергоменджменту. Це – колосальний стимул для розвитку малого та середнього бізнесу», – підкреслив урядовець.

НОВ�Н�