--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич доручив забезпечити в районах оперативне реагування на ускладнення погодних умов в області

Ігор Гундич доручив забезпечити в районах оперативне реагування на ускладнення погодних умов в області

Житомирська область, доручення, ускладнення, погодні умови, вітер, Ігор Гундич, оперативне реагування 

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич доручив керівникам районів та міст забезпечити стабільну роботу систем життєзабезпечення населення області та привести в готовність сили цивільного захисту для оперативного реагування на ускладнення погодних умов.

 

Відповідне доручення Ігор Гундич підписав вчора, 5 жовтня, після селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

 

У зв’язку із погіршенням погодних умов та посиленням поривів вітру до 19-24 м/с на території області, голова ОДА доручив головам райдержадміністрацій та керівникам міст забезпечити безперебійне функціонування систем життєзабезпечення населення, стабільну роботу об'єктів економіки та соціальної сфери.

 

Ігор Гундич дав завдання забезпечити взаємодію служб і сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій, пов’язаних з відключенням енерго-, газо-, водопостачання, порушенням транспортного сполучення.

 

Оперативним групам посилити нагляд за висотними механізмами, об’єктами розміщення реклами та привести в готовність сили цивільного захисту до ліквідації негативних наслідків надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині оголошено штормове попередження, у зв’язку з чим рятувальники закликають дотримуватись правил поведінки під час посилення поривів вітру.

НОВ�Н�