--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА тримає на особистому контролі якість ремонтних робіт у Романівській гімназії

Голова Романівської РДА Олексій Григорович Капінус тримає на особистому контролі якість ремонтних робіт у Романівській гімназії. Наразі у навчальному закладі проводяться роботи з утеплення фасаду, облаштування першого поверху з центрального входу, проводяться також ремонтні роботи для розміщення медіатеки.

Олексій Григорович оглянув навчальний заклад, розпочинаючи свій робочий тиждень. Він також відвідав кабінети, де навчаються перші класи, адже напередодні сюди встановили нові шкільні столи, аби діти навчалися у хороших умовах.

Нагадаємо, на капітальний ремонт Романівської гімназії спрямовано понад 2 млн грн з державного та місцевого бюджетів. За кошти обласного бюджету в серпні 2017 року закуплено обладнання на оснащення кабінетів на суму 2,5 млн грн – закуплено 12 мультимедійних дошок, 21 ноутбук, комп’ютерний  клас, лабораторне обладнання, 8 телевізорів, 3 мультифункціональних принтера. 

Крім цього, з 1 вересня 2017 року в гімназії 2 класи першачків навчаються за пілотним проектом Нової української школи та 1 клас першачків за програмою «Інтелект України». Гімназія увійшла до переліку навчальних закладів, що беруть участь у проведені дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники (Smart Kids)». Заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Один учень – один комп’ютер» для пілотних шкіл від компанії Майкрософт, і отримав відповідне комп’ютерне обладнання.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�