--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г. взяв участь у відкритті відділення соціально-медичних послуг у Романові

2 жовтня Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації, взяв участь у відкритті відділення соціально-медичних послуг, яке є структурним підрозділом комунальної установи Романівської районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району».


«Робота будь-якого відділення соціально – медичних послуг спрямована на те, щоб літні люди та інваліди не залишилися на узбіччі життя зі своїми проблемами. Адже вони заслужили своєю працею, щоб осінь і зима їхнього життя були теплими та затишними»,- сказав у своєму вітальному слові Олексій Григорович. 

Нове відділення, яке розташоване на території Романівської ЦРЛ, очолила Яшник Людмила Олексіївна, лікар за фахом.

Слід зазначити, що позитивний досвід роботи у цьому напрямку в районі уже є, адже подібне відділення було відкрито 4 роки назад за ініціативи директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району Власюка В.П. в Мирополі. Сьогодні це відділення соціально-медичних послуг відноситься до КУ ТЦСО Миропільської селищної ради та надає послуги для осіб похилого віку, інвалідів всіх груп, дітей, сімей, учасників АТО та осіб, які потребують вжиття заходів щодо соціальної та медичної реабілітації з метою забезпечення їх адаптації у суспільному житті за призначенням лікаря.

У КУ ТЦСО Миропільської селищної ради проводять: лікувально-профілактичні та реабілітаційні заходи щодо  захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, консультації лікаря в умовах відділення; лікувально-оздоровчі заняття в залі лікувальної  фізкультури із застосуванням спортивного інвентарю; призначення фіточаїв, відповідно до захворювань відвідувачів; послуги масажистів; фізіотерапевтичні процедури; грязелікування; апітерапію.

Презентуючи відділення соціально-медичних послуг КУ Романівської районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району», Яшник Л.О. продемонструвала нове обладнання, необхідне для надання медичних послуг, окреме є унікальним у сфері надання медичних послуг на теренах Житомирської області.

 

          Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�