--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич хоче зобов’язати Держгеокадастр надавати пріоритет учасникам АТО

Ігор Гундич хоче зобов’язати Держгеокадастр надавати пріоритет учасникам АТО з Житомирщини в оформленні земельної документації

Житомирська область, Ігор Гундич, земля, учасники АТО, проект рішення, розподіл, сесія 

Голова ОДА Ігор Гундич ініціює перед депутатами обласної ради розгляд питання щодо розподілу земель сільськогосподарського призначення насамперед серед учасників АТО.

 

Відповідний лист з проектом рішення на сесію голова ОДА підписав та направив до Житомирської облради сьогодні, 4 жовтня.

 

«Виконую свою обіцянку перед учасниками АТО – щодо розподілу земель сільськогосподарського призначення. Моя принципова позиція, яку подам на розгляд депутатів обласної ради як проект рішення. Маємо зобов’язати ГУ Держгеокадастру в області при оформленні документації із землеустрою надавати перевагу громадянам, що проживають на території Житомирської області. Звичайно, у пріоритеті – учасники АТО! Сподіваюся, що депутати і бійці АТО це підтримають», – коментує свою ініціативу Ігор Гундич.

 

Згідно з документом, рішення щодо розподілу земель сільськогосподарського призначення вноситиметься на сесію у зв’язку із збільшенням напруженості на Житомирщині, яка викликана невдоволенням учасників АТО роботою Головного управління Держгеокадастру в області.

 

Чергова сесія облради відбудеться 2 листопада 2017 року.

 

Нагадаємо, що нещодавно голова ОДА Ігор Гундич спілкувався із учасниками АТО, які вимагали скасувати Постанову Кабінету Міністрів України № 413 щодо обмеження видачі землі.

 

НОВ�Н�