--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Верховна Рада ухвалила закон про підвищення пенсій

Верховна Рада ухвалила закон про підвищення пенсій

Пенсія, Уряд, Верховна рада, підвищення пенсій, реформа 

1Верховна Рада України в рамках розгляду запропонованої Урядом пенсійної реформи ухвалила проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614). За відповідне рішення  проголосували 288 народних детутатів

 

Документ ухвалено у другому читанні та в цілому.  

 

За період між першим та другим читанням народні депутати запропонували понад 2 тис. поправок до документу, більшість з них були розглянуті під час засідань Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики.

 

Представляючи остаточну редакцію проекту закону, Голова Комітету Людмила Денисова відзначала, що документ – це об’єднання пропозицій та ідей Президента, Уряду та народних депутатів, а його ухвалення дозволить осучаснити пенсії, підвищити мінімальну пенсію до рівня 1452 грн, а також скасувати оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам.    

 

«Середнє збільшення пенсій становитиме 700 грн. А далі ми передбачаємо автоматичну індексацію пенсії – це виписано у законі. Пенсії зростатимуть з урахуванням росту середньої зарплати та інфляції, - сказала Людмила Денисова. – Завдяки цьому законопроекту майже 10 мільйонів громадян отримають підвищені пенсії».

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у свою чергу відзначав, що наразі завдання Кабінету Міністрів й Парламенту - встановити справедливу пенсійну систему в Україні та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень.

 

«Все дається дуже нелегко, але з жовтня в Україні буде встановлена справедлива пенсійна система, ліквадована зрівняйлівка та оподаткування пенсій», - сказав Глава Уряду і подякував за співпрацію керівництву Парламенту, Президенту, депутатам, які віддали свої голоси за «важливе для держави рішення».

НОВ�Н�