--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

2 жовтня під головуванням Капінуса О.Г. відбулась щотижнева нарада

2 жовтня під головуванням Капінуса О.Г., голови Романівської районної державної адміністрації, відбулась щотижнева нарада, на якій начальники відділів та управлінь, служби, завідувачі секторів райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Під час наради Олексій Горигорович наголосив на підготовці всіх закладів соціальної сфери району до опалювального сезону 2017-2018 років та забезпеченні належного температурного режиму приміщень в осінньо-зимовий період відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 25.09.2017 №280 «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років». Зокрема, даним розпорядженням передбачено розпочати опалювальний сезон при пониженні середньодобової температури зовнішнього середовища нижче +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб підряд у першу чергу в лікувальних установах, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах.

Цим розпорядженням встановлено тривалість опалювального сезону для населення, що користується індивідуальним опаленням, з 16 жовтня 2017 року по 15 квітня 2018 року включно.

Також голова райдержадміністрації зазначив, що Романівський район долучився до надання допомоги у ліквідації наслідків стихійного лиха, яке пошкодило житлові будівлі і споруди у м. Бердичеві та Бердичівському районі, та направив 150 листів шиферу.

Як повідомлялося на офіційному сайті Бердичівської райдержадміністрації, внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті випаду опадів у Бердичівському районі у вигляді крупного граду (діаметр 20 мм і більше), що пройшли 21 вересня 2017 року відбулося руйнування окремих конструктивних елементів та покрівель в кількості більше 1300 одиниць, порушенно нормальні умови життєдіяльності населення та завдано значних матеріальних збитків.

На нараді розглянуто питання про стан реалізації в районі державної програми «Доступні ліки», проведення ремонтних робіт в ОНЗ «Романівська гімназія», перезахоронення останків на місцеве кладовище та перенесення пам’ятника «Борцям за встановлення радянської влади», що в Романові тощо.   

По завершенню наради головою райдержадміністрації надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�