--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про всеукраїнський збір інформації щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Міністерство юстиції проводить всеукраїнський збір інформації щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Міністерство юстиції, правопорушення, неповнолітні, профілактика, програми, збір інформації 

1Створення комплексної системи юстиції, здатної ефективно попереджувати підліткову злочинність і забезпечувати реабілітацію неповнолітніх правопорушників можливе лише шляхом належної координації роботи усіх уповноважених на це органів влади. Як свідчить зарубіжний досвід, для досягнення такого результату нам потрібно, перш за все, здійснити оцінку сфери профілактики правопорушень серед неповнолітніх, яка б передбачала аналіз діючої системи політик, програм та проектів у відповідній галузі.

 

Саме тому розпочинається збір інформації про політики, програми та проекти в сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

 

Відповідне рішення було остаточно прийняте на засіданні робочої групи з питань забезпечення збору та аналізу чинних політик, процедур і практик діяльності в галузі попередження злочинності неповнолітніх Міжвідомчої координаційної ради, яке відбулося 8 вересня у приміщенні Міністерства юстиції.

 

Згідно рішення експертів, за результатами збору інформації буде створено «уніфіковану карту» та банк політик, програм та проектів у галузі профілактики правопорушень серед неповнолітніх, які реалізовуються в Україні як центральними органами виконавчої влади, так і органами державної влади на місцях, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.

 

Відповідна карта буде слугувати ресурсом для практиків і громад про те, що працює, що є перспективним, і що не працює у справах неповнолітніх, запобігання злочинності та захисту і безпеки дітей.

 

Просимо представників органів місцевої влади, громадських формувань, благодійних об'єднань чи інших інституцій, що мають досвід у сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх, долучитися до реалізації відповідної ідеї.

 

Для надання інформації необхідно заповнити форми, що додаються.

 

Дедлайн подачі інформації – 8 жовтня 2017 року.

 

Документи слід надсилати на поштову адресу Міністерства юстиції України (01034, м. Київ, пров. Рильський, 10), а також на електронну адресу радника Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, к.ю.н. Старосольської Соломії Петрівни (тел. роб.: (044) 271 16 61 (вн. 25); моб.: +380671621242,  e-mail: s.starosolska@minjust.gov.ua; starosolska.solomiya@gmail.com).

НОВ�Н�