--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про санаторно-курортне лікування учасників АТО

Про санаторно-курортне лікування учасників АТО

Як повідомляє управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації, на обліку в управлінні для забезпечення  путівками на санаторно-курортне лікування перебуває 62 учасники бойових дій (учасники АТО). Усім учасникам антитерористичної операції, направлено листи про порядок забезпечення санаторно-курортними путівками та внесеними змінами щодо закупівлі санаторно-курортних послуг на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі трьохсторонньої угоди (особа-управління-санаторій) відповідно до постанови КМУ від 01.03.2017 №110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортним лікуванням, та внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 22.02.2006 р. №187 і від 31.03.2015 р. № 200».

Відповідно до розподілу бюджетних асигнувань для забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням на Романівський район  у 2017 році передбачено кошти в сумі 57599 грн. Враховуючи, що гранична вартість путівки становить 6300 грн.,  планується забезпечити санаторно-курортним лікуванням 9 учасників АТО.

На виконання вище вказаної постанови  управлінням направлено листи до санаторно-курортних закладів, які обрали учасники АТО про прийняття їх на оздоровлення та отримано 8 гарантійних листів про згоду укласти тристоронню угоду, а саме:   ДП «Клінічний санаторій «Карпати» - 29 вересня 2017 року- 1 особа; КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші» - 05.10.2017р. – 1 особа, 06.11.2017 – 3 особи; ДП «Клінічний санаторій ім.Пирогова» -  23.10.2017 - 2 особи ; ПАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» - жовтень – 1 особа, ще 1 часник АТО не визначився із вибором санаторію.  

Відповідно до постанови угоди буде укладено після прибуття вище зазначених осіб до санаторно-курортних закладів починаючи з 29 вересня цього року.

Вище зазначена інформація розміщувалася на веб-сайті Романівської райдержадміністрації  "Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів та постраждалих учасників АТО".

 

Багінський В.А.,

начальник управління праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації 

НОВ�Н�