--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Пенсійна реформа спрямує усі ресурси на збільшення розміру пенсій

Пенсійна реформа спрямує усі ресурси на збільшення розміру пенсій

Уряд, пенсійна реформа, пенсії, кошти, Пенсійний фонд, збільшення, забезпечення 

1Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про домовленість з міжнародними партнерами про фіксацію дефіциту Пенсійного фонду на існуючому рівні та підвищення розміру пенсійного забезпечення за рахунок збільшення власних надходжень пенсійної системи, в рамках проведення пенсійної реформи.

 

"Ми переконали наших партнерів з МВФ у тому, що при нинішньому розмірі пенсій направляти усі наявні ресурси на ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду є просто не справедливо. І наші колеги погодилися з тим, що сума дефіциту на 4 роки фіксується, а усі власні надходження Пенсійного фонду спрямуються на підвищення пенсій людям", - пояснив Міністр.

 

Через 4 роки, після реформування та стабілізації пенсійної системи, поряд із плановим підвищенням пенсійного забезпечення розпочнеться процес зменшення дефіциту Пенсійного фонду.

 

Збільшення надходжень до пенсійної системи, у свою чергу, відбуватиметься природнім шляхом за рахунок реального росту економіки та її детінізації.

 

"Ресурси для підвищення розміру пенсій будуть забезпечені за рахунок детінізації економіки, і це не теорія, а вже існуюча практика. Станом на сьогодні, завдяки крокам Уряду щодо збільшення розміру мінімальної зарплати та запровадженню реальної відповідальності для недобросовісних роботодавців, вдалося акумулювати усі необхідні ресурси для проведення наступного етапу пенсійної реформи – осучаснення пенсій для усіх пенсіонерів", - резюмував Андрій Рева.

НОВ�Н�