--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ювілейний Всеукраїнський дитячий турнір з футболу в Романові

Всеукраїнський турнір в Романові

Ювілейний п’ятий раз 10 вересня, в рамках святкувань Дня  фізкультури і спорту, Романів зустрічав Всеукраїнський дитячий турнір з футболу. І знову це було свято для усіх дітей, які прибули цьогоріч в Романів. І не дивно, усе так як і в дорослих: кубки, медалі, грамоти, а також кращим гравцям: форми, футболки, бутси, м’ячі і інші потрібні спортсменам речі. За це варто поборотись.

На турнір прибули команди з Донецької та Херсонської (вперше) областей, Києва, Житомира, Бердичева, Романова та Баранівки.

Турнір уже вкотре організовано за сприяння Романівської райдержадміністрації, Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. Олега Блохіна та Народного депутата України Віктора Йосиповича Развадовського.

Усіх присутніх на стадіоні привітав голова райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус. Привітали учасників турніру і начальник відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації Ковальчук Людмила Йосипівна та заступник голови обласної федерації футболу Дорошенко Володимир Андрійович.  Привітав команди і Віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив ім. О.Блохіна Скукін Олег Олексійович.

Продовжились урочистості нагородженням кращих спортсменів, тренерів, вчителів фізкультури та тим, хто надає постійну підтримку спортсменам. Були нагороджені: Василівський Віталій Валентинович, Пугач Олег Васильович, Мирончук Катерина Вікторівна, Бабій Віктор Олександрович, Кліменчук Федір Михайлович, Сушицький Анатолій Цезарович,  Черкавська Оксана, Остапчук Віталій, Самчук Назар, Константинов Денис.

Також були нагороджені переможці чемпіонату району з футболу. Перше місце отримала команда «Зоря» з Врублівки, друге команда «Булдичів», третє команда «Полісся» з Паволочки. Усі призери отримали м’ячі та грошові винагороди, а футболісти Врублівки ще і переможний кубок.

Учасників свята тепло привітала танцювальна група «Сталкер» під керівництвом Садурської О.Л.

Після урочистостей розпочався турнір, в результаті якого перше місце посіла команда «Угольок» з Донецької області, на другому місці «Смєна» м.Київ. Третє місце виборола команда «Полісся» м. Житомир.  У грі за третє місце юні романівчани (тренер Ковальчук Юрій Іванович) поступилися «Поліссю» 0-1 і посіли четверте місце.

За результатами ігор в кожній команді визначились кращий гравець, нападаючий, захисник. Визначились і кращі учасники турніру.

Необхідно зазначити, що Кубок, медалі та грамоти надала Житомирська обласна федерація футболу. Фінансову підтримку – народний депутат Развадовський Віктор Йосипович та ветеранська  футбольна команда.

Ковальчук Л.Й., начальник відділу

у справах сім’ї, молоді, спорту та

охорони здоров’я РДА

НОВ�Н�