--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Впровадження інклюзивного навчання у школах проходить успішно – Марина Порошенко у Житомирі

Впровадження інклюзивного навчання у школах проходить успішно – Марина Порошенко у Житомирі

Житомир, візит, Марина Порошенко, інклюзивна освіта, діти, навчання 

Проект щодо впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах у всіх регіонах країни проходить успішно. І ми вже бачимо результати, тому наступного року будемо звітувати такими цифрами, які будуть вражати.

 

На цьому наголосила Перша леді Марина Порошенко під час робочої поїздки до Житомирської області у суботу, 2 вересня.

 

«Питання інклюзивної освіти в Україні назріло вже давно. І батьки, і діти хочуть нових умов для свої дітей. Дуже приємно, коли батьки дітей з особливими освітніми потребами радісно дізнаються, що в школі проведено реконструкцію приміщень, що вона адаптована для того, щоб приймати таких діток. Адже в таких умовах діти за індивідуальним планом розвитку зможуть отримувати заняття з кваліфікаційними педагогами, в цих школах вони зможуть не тільки навчатись, а й соціально адаптуватись та отримувати повсякденні навички – те, що необхідно для життя. І це найголовніший показник того, що дійсно проект рухається і ми вже відчуваємо результати, тому наступного року ми будемо звітувати такими цифрами, які будуть вражати», – зазначила Дружина Президента, відкриваючи першу Медіатеку у Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського.

Також Марина Порошенко підкреслила, що «проект щодо впровадження інклюзивної освіти у всіх регіонах країни проходить успішно, за що я вдячна усьому суспільству, освітянам і місцевому керівництву».

 

Загалом в Україні функціонує 68 Медіатек. З 1 вересня впроваджується новий проект у школах – створення ресурсних кімнат.

 

Нагадаємо, що 2 вересня Перша Леді Марина Порошенко ознайомилася з ходом робіт з облаштування Медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета. Також Дружина Президента відвідала гала-концерт проекту Music Camp International у Житомирі.

 

За матеріалами офіційного веб-сайту Житомирської ОДА

НОВ�Н�