--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи у запобіганні пожежам

Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи у запобіганні пожежам

Житомирська область, засідання, оперативний штаб, ДСНС, пожежі, Геннадій Зубко, Олексій Ясюнецький 

1Кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшились в 1,8 рази.

 

Про це повідомив на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах на торфовищах та сільгоспугіддях Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. У засіданні також взяв участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.

 

«Найбільше зафіксовано пожеж у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській та Київській областях. Також до цього переліку долучилася і Житомирська область на кордоні з Білорусією. Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Він також підкреслив, що місцеві штаби мають об’єднати зусилля особливо в святкові дні. «Ми повинні організувати оперативну роботу, щоб унеможливити збільшення  кількості пожеж по країні у вихідні святкові дні. В першу чергу – обмежити в’їзд до лісових масивів та можливість полювання», - підкреслив Віце-прем’єр. 

 

НОВ�Н�